Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné, nastavitelné PAM05VB

999 

Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné, nastavitelné PAM05VB od spolehlivé značky Creative je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné, nastavitelné PAM05VB – nyní pořídíte za super cenu 999 Kč.

Katalogové číslo: 8057730493161 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné, nastavitelné PAM05VB od dodavatele s dlouholetou historií Creative je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 Jedno z našich nejuniverzálnějších stínidel: s Diamantem můžete vytvářet úžasná závěsná, stolní nebo nástěnná svítidla s výrazným charakterem a jedinečným designem. Díky modernímu stylu a základním liniím tohoto nahého stínidla se dokonale přizpůsobí různým prostředím a stylům interiérového designu.Vytvořte si řešení osvětlení, které se skvěle hodí do obývacích pokojů a kuchyní nebo k osvětlení barového pultu či restaurace, přičemž si vyberte jednu z dostupných povrchových úprav kovového stínidla Diamond, slaďte ji s jednou z mnoha dostupných barev elektrického kabelu potaženého látkou a doplňte svou závěsnou lampu jedním z našich objímek E27 s koncovkami (doporučujeme bakelitovou nebo kovovou objímku s povrchovou úpravou dye on dye).A nezapomeňte na žárovku! Stínidlo Diamond nude se svými čtvercovými liniemi bude dokonale ladit s našimi žárovkami Globo se zakřiveným nebo spirálovým vláknem.Pozor! Žárovka a objímka NENÍ součástí dodávky. Specifikace:Materiál: lakovaný kov.Kování: E27.Šířka: 210 mm.Výška: 200 mm.Otvor: 40 mm.Pozor! Není vhodné pro žárovky s průměrem nad 125 mm.

 

Informace o produktu

  • Značka: Creative
  • EAN: 8057730493161
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné
Creative Svítidlo nástěnné Diamond s paticí E27 drátěné, nastavitelné PAM05VB
999