Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha

925 

Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha od předního výrobce QAZQA je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha cenově vychází na 925.00 Kč.

Katalogové číslo: 8718881136924 Kategorie: Štítek:

Popis

Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha od výrobce s dlouholetou historií QAZQA jde u nás právě teď pořídit výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Jaká je skvělá nástěnná lampa Haicha! Poskytuje hřejivý pocit ve vašem interiéru. Toto nástěnné svítidlo se perfektně hodí do průmyslového nebo moderního interiéru. Je vyroben z oceli a povrchově upraven v bronzu s černou barvou. Malé otvory ve stínítku poskytují příjemný světelný efekt při zapnutém osvětlení. Nástěnné svítidlo má hloubku 29 cm, výšku 29 cm a délku 18 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm a průměr 11 cm. Haicha dokončíte světelným zdrojem E27 s max. 25 watty. Nezapomeňte si je objednat samostatně. Doplňte svou ložnici, obývací pokoj nebo halu nástěnným svítidlem Haicha!

 

Informace o produktu

  • Značka: QAZQA
  • EAN: 8718881136924
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí - Haicha
Industriální nástěnné svítidlo černé s mosazí – Haicha
925