Iso Trade Ruleta + skleničky

224 

Iso Trade Ruleta + skleničky od značky s dobrým jménem Iso Trade je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Iso Trade Ruleta + skleničky v současnosti pořídíte za cenu 224 Kč.

Katalogové číslo: 5902020208563 Kategorie: , Štítek:

Popis

Iso Trade Ruleta + skleničky od této značky Iso Trade je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Ruleta + sada sklenicpárty ruleta je skvělý nápad, jak se pobavit s přáteli hazard je neodolatelně lákavý a když čekáme na poslední výsledek, poslední kartu, uzavření sázek, tak hladina adrenalinu stoupá do neuvěřitelných výšek. Zahrajme si tedy, drazí přátelé, nikoli však o peníze, kdepak, ale o něco mnohem cennějšího – o vaše hlavy. Přesněji řečeno o jejich stav druhý den ráno. Vlastnosti výrobku: – Mejdanová ruleta je skvělý způsob, jak spojit dobrou zábavu s kapkou hazardu, tentokrát zcela bezpečného. – Sada obsahuje typickou ruletu, 2 kovové kuličky a 16 štamrplat označených černou nebo červenou barvou. – Ruleta je zajímavý nápad na dárek k narozeninám, svátku, osmnáctinám, loučení se svobodou apod. – Můžete si vymýšlet spoustu rozličných pravidel a stylů hry, např. podle toho, jakou mají hráči výdrž – Vynikající nápad na zábavu v kruhu známých! Hry se může zúčastnit až 16 hráčů najednou.SPECIFIKACEprůměr rulety: 29 cmhmotnost: 1,1 kgSOUČÁST BALENÍruleta2 kovové kuličky16 skleněných sklenic

 

Informace o produktu

  • Značka: Iso Trade
  • EAN: 5902020208563
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Iso Trade Ruleta + skleničky
Iso Trade Ruleta + skleničky
224