LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky, černý

159 

LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky, černý od známé společnosti LEDLabs je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky, černý za super cenu 159 Kč.

Katalogové číslo: 98993 Kategorie: , Štítek:

Popis

LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky, černý od této značky LEDLabs je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Hliníkový profil LUMINES H 30°/60° pro montáž LED pásků, možnost natočení profilu, dle potřeby úhlu svícení- instalace LED pásků o šířkách 8,10 i 12mm- vnější rozměr 16,9 x 16,9mm- uchycení lišty na podklad lze provést pomocí oboustranné lepící pásky nebo vhodného lepidla- jako příslušenství lze dodat mléčné a čiré difuzory (plexi) a koncovky.Doporučujeme dokoupit difuzor (pomocí filtru vyberte požadovanou délku – 1m, 2m, 3m), koncovky a úchyty (zvolte dle požadované barvy / typu provedení).Možnosti využití:Instalace LED pásku do hliníkové lišty působí více esteticky než přímé nalepení pásku na podklad. Pásek bez lišty může někomu připomínat spíše pouťovou atrakci.Velice častá je montáž pod horní skříňky kuchyňských linek, kde ALU profil eliminuje nepříjemné vyzařování LED diod do stran. Další využití lze nalézt v podsvícení polic, postelí, schodišť nebo zábradlí. Záleží pouze na Vaši fantazii…

 

Informace o produktu

  • Značka: LEDLabs
  • EAN: 98993
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky
LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 1m pro LED pásky, černý
159