LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky, hliník

299 

LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky, hliník od známého dodavatele LEDLabs je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky, hliník – nyní pořídíte za super cenu 299 Kč.

Katalogové číslo: 98996 Kategorie: , Štítek:

Popis

LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky, hliník od dodavatele s dlouholetou historií LEDLabs lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Hliníkový profil LUMINES H 30°/60° pro montáž LED pásků, možnost natočení profilu, dle potřeby úhlu svícení- instalace LED pásků o šířkách 8,10 i 12mm- vnější rozměr 16,9 x 16,9mm- uchycení lišty na podklad lze provést pomocí oboustranné lepící pásky nebo vhodného lepidla- jako příslušenství lze dodat mléčné a čiré difuzory (plexi) a koncovky.Doporučujeme dokoupit difuzor (pomocí filtru vyberte požadovanou délku – 1m, 2m, 3m), koncovky a úchyty (zvolte dle požadované barvy / typu provedení).Možnosti využití:Instalace LED pásku do hliníkové lišty působí více esteticky než přímé nalepení pásku na podklad. Pásek bez lišty může někomu připomínat spíše pouťovou atrakci.Velice častá je montáž pod horní skříňky kuchyňských linek, kde ALU profil eliminuje nepříjemné vyzařování LED diod do stran. Další využití lze nalézt v podsvícení polic, postelí, schodišť nebo zábradlí. Záleží pouze na Vaši fantazii…

 

Informace o produktu

  • Značka: LEDLabs
  • EAN: 98996
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky
LEDLabs Hliníkový profil LUMINES H 3m pro LED pásky, hliník
299