Malatec LED podsvícená maska

133 

Malatec LED podsvícená maska od skvělé a známé značky Malatec je pro vás pro vás právě dnes v akci. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Malatec LED podsvícená maska – zboží máme ted u nás za 133 Kč.

Katalogové číslo: 5900779939103 Kategorie: , Štítek:

Popis

Malatec LED podsvícená maska od spolehlivého výrobce Malatec je k dostání online za výhodnout cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

LED MASKAUNIVERZÁLNÍ – maska je univerzální, sedí na všechny typy obličeje. Nebude problém, že není vypasovaná, byla navržena tak, aby se v ní každý cítil pohodlně.3 SVĚTELNÉ REŽIMY – má schopnost změnit světlo na trvalé, pulzující nebo rychle blikající.NA KAŽDOU AKCI – Neonová maska se může nosit na Halloween, večírky, rave, diskotéky, narozeniny, maškarády, Mardi Gras, festivaly, kostýmní párty, karnevaly, festivaly, kluby a další akce.KOMFORTNÍ – byla připevněna k masce Gumička, což umožňuje dokonalé přizpůsobení obličeji. Má to měkkou houbou ( kolem čela) , takže nedře obličej. Další otvory umístěné na masce umožňují volné dýchání.SPECIFIKACE – barva: černá / červená; materiál: polypropylen; nastavitelná hloubka: 15-25cm; rozměry: 20 / 18cm, váha: 92g.SPECIFIKACE:barva: černá / červenámateriál: polypropylennastavitelná hloubka: 15-25 cmrozměry: 20 / 18 cmhmotnost: 92gZAHRNUTA:maskaovladač baterie: 2xAA 1,5V (bez baterií)

 

Informace o produktu

  • Značka: Malatec
  • EAN: 5900779939103
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Malatec LED podsvícená maska
Malatec LED podsvícená maska
133