OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK

39396 

OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK od kvalitní společnosti OSRAM je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK právě teď za cenu 39396 Kč.

Katalogové číslo: 4052899599598 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK od značky OSRAM – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Napětí: 12V, Barva světla: 6500K, Technologie: LED, Délka: 318mm, Šířka: 639mm, Výška: 579mmZapněte OSRAM LEDriving světlometyInnovativní & AktuálníNa základě naší snahy o inovace a kvalitu měníme osvětlení vozidel . Značka OSRAM nedělá žádný kompromis, pokud jde o kvalitu a výkon. S přidáním světlometů OSRAM LEDriving pro VW Golf VII došlo k dalšímu rozšíření rozsáhlého portfolia LED OSRAM LED. Tyto full-LED světlomety nabízejí inovativní design, který působivě doplňuje individuální vzhled vašeho vozidla. Světlomety OSRAM LEDriving přinášejí perfektní osvětlení přední části vašeho vozidla a vynikají světlo na silnici před vámi a jsou také upgradem na nejnovější prémiovou technologii OEM. OSRAM LEDriving je kompletní LED světlomet, vybavený pozičním LED světlem, LED potkávacími světly, LED dálkovými světly, LED denním svícením a dynamickým LED směrovým světlem.Díky vysoce výkonným LED diodám s dlouhou životností s intenzivním jasem dosahují až o 200% více světla, zapůsobí až o 100% bělejším světlem a vyznačují se dosahem světelného kužele až 200 m. Díky moderní technologii světlovodu a modernímu difuzorovému materiálu navíc přesvědčují homogenní distribucí světla a optikou bez pixelů. Všechny tyto aspekty vedou k možnosti lepšího vnímání vašeho vozidla a následně ke zvýšení bezpečnosti v silničním provozu. OSRAM také nabízí 2letou záruku.Zcela legální a nekomplikovaná konverzeZvýraznění vozidla zcela legálně, extrémně stylovým způsobem s pozoruhodnými akcenty je nyní s nejnovějšími inovacemi OSRAM velmi snadné. Podle směrnic EHK byly na světlometech LEDriving provedeny nezbytné testy a schválení, což znamená, že jsou v silničním provozu zcela legální a registrace do dokladů vozidla není nutná. Certifikace ECE podle ECE R6/R7/R48/R87/R112. Technologie Plug & Play zajišťuje rychlou a snadnou instalaci světlometů OSRAM LEDriving, stávající kabely není třeba upravovat ani poškozovat. Není také nutné dodatečné nastavování sklonu světlometů a není vyžadován žádný další systém čištění světlometů.Testovaná kvalita OSRAM podle DIN EN ISO/IEC 17025Světlomety OSRAM LEDriving byly testovány v naší laboratoři simulace prostředí certifikované podle DIN na extrémní vnější vlivy, pokud jde o vodu, prach, nízké a vysoké teploty, ultrafialové světlo a trvalé vibrace, a jsou ověřeny třídou krytí IP IP69K.Zapněte světlomety OSRAM LEDriving headlightsLED HL 103: Vhodné pro modely VW Golf VII (2012 – 2016) s původními halogenovými světlomety.LED HL 104: Vhodné pro modely VW Golf VII (2012 – 2016) s původními xenonovými světlomety.Vhodné pro původní halogenové světlomety a xenonové světlomety s halogenovým denním svícením. Nevhodné pro náhradu xenonových světlometů s LED denním svícením.

 

Informace o produktu

  • Značka: OSRAM
  • EAN: 4052899599598
  • Další vlastnosti: Napětí / napájení 12V. Délka 318. Výška 579. Šířka 639. Teplota barvy 6500. Barva černá. Barva světla denní bílá. Typ zdroje LED. Značka OSRAM. . . . . . . . .
OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK
OSRAM LEDRiving Golf VII LED světlomety Black Edition jako náhrada halogenu LEDHL103-BK
39396