Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin

5159 

Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin od známého výrobce Paul Neuhaus je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin levně za cenu 5159.25 Kč.

Katalogové číslo: 04012248358986 Kategorie: Štítek:

Popis

Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin od společnosti s předním postavením na trhu Paul Neuhaus je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Dostaňte do svého domova opravdový poutač s tímto Ajdinem! Toto čtvercové stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku s plastem a povrchově upraveno v barvách hnědá a chrom. Má výšku 9 cm, délku 82 cm a šířku 50 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 27 cm a šířku 12 cm. Lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Je stmívatelná dodávaným stmívačem. Na tomto dálkovém ovladači si můžete nastavit, jak silné a jak teplé má být světlo. Kromě toho si můžete nastavit i časovač nebo zapnout noční světlo. Nechte svůj prostor zářit s tímto stropním svítidlem Ajdin!

 

Informace o produktu

  • Značka: Paul Neuhaus
  • EAN: 04012248358986
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním - Ajdin
Stropní svítidlo dřevěné čtvercové včetně LED 3-světel s dálkovým ovládáním – Ajdin
5159